Strony internetowe

Responsywna strona na każde urządzenie

Strona www przystosowana na telefon, tablet, komputer i wiele więcej. Responsywność jest jedną z cech, które są badane przez wyszukiwarki internetowe, w wyniku czego responsywne strony są pokazywane jako pierwsze.

Według badań gs.statcounter.com w  2022 urządzenia mobilne wygenerowały 57,38% ruchu w internecie, co oznacza, że strona musi trafić do klienta zarówno na komputer jak i na telefon.

Z tego powodu budujemy strony na różne rozmiary ekranów, tak aby treść była czytelna dla każdego.

Nowoczesność i bezpieczeństwo

Wiemy jak ważną kwestią jest bezpieczeństwo i poufność danych. Dlatego dbamy o szczelność systemu i pilnujemy się najnowszych standardów.

Korzystamy z aktualnych i aktualizowanych technologii, po to aby nasi klienci mogli spać spokojnie.

Nie tylko strony rządowe są atakowane przez hakerów. Strony małych firm również wpadają na celownik ataków. Od stron zakładu fryzjerskiego, po producenta mebli. Nielegalne działania prowadzone na stronie przez hakera mogą zepsuć wizerunek firmy. Takie witryny również zostają zablokowane przez google, a wtedy całe wypracowane pozycjonowanie znika.

Niełatwo usunąć skutki niechcianego dostępu, z tego powodu przykładamy tak dużą wagę do bezpieczeństwa już przy pierwszych krokach budowy strony.

Intuicyjny system CMS

Sam możesz edytować treści na swojej stronie. Budujemy strukturę tak, aby była przyjemna dla Ciebie. Dzięki temu nie ma potrzeby później płacić za drobne modyfikacje, zmianę obrazka czy tekstu.

System CMS (system zarządzania treścią)pozwala zmieniać treści bez potrzeby posiadania wiedzy technicznej. Rodzi to oszczędności w firmie.

Obsługa strony to czysta przyjemność. Zawsze pozostajemy w kontakcie z klientami, jakby trzeba było coś wyjaśnić, lub nawet zmienić.

SEO i analityka

Dobra pozycja witryny w wyszukiwarkach wymaga indywidualnego podejścia i spełnienia wszystkich wytycznych aby otrzymać największą punktację od wyszukiwarek.

Już podczas budowy strony pilnujemy reguł SEO, oraz zamieszczanych treści na stronę, tak aby były przyjazne dla użytkownika i pozycji wyszukiwania.

Integrujemy również mechanizmy analityki strony, aby od początku prowadzenia witryny mieć wgląd w ruch na stronie i skuteczność wyrazów kluczowych. Podstawowym narzędziem jest google analytics.